top of page
maspexkw.png
Maspex jest jedną z największych w Europie Środkowo-Wschodniej firm w segmencie produktów spożywczych. Jest właścicielem m.in.: Tymbark, Kubuś, Tiger, Dr Witt, Tarczyn, Caprio, Lubella, Łowicz, Krakus, Kotlin, Puchatek, Ekland, DecoMorreno, Cremona, La Festa i Plusssz.

Zakres 
współpracy

  • Kompleksowe doradztwo w procesie ubiegania się o dofinansowanie w ramach programu 1.1.1 PO IR (szybka ścieżka dla dużych oraz konsorcjów przedsiębiorstw) dla 3 projektów.

  • Optymalizacja koncepcji projektów wraz z kojarzeniem partnerów do konsorcjum.

  • Przygotowanie dokumentacji aplikacyjnej dla projektu pt. "Opracowanie nowej odmiany pomidora gruntowego dedykowanego dla przetwórstwa oraz ulepszonej technologii jego uprawy w celu uzyskania wysokiej jakości, powtarzalnej i wydajnej produkcji w polskich warunkach klimatycznych".

  • Przygotowanie dokumentacji aplikacyjnej dla projektu pt. "Poprawa tekstury i walorów odżywczych oraz smakowych sosów warzywnych i przetworów owocowych marki Łowicz".

  • Przygotowanie dokumentacji aplikacyjnej dla projektu pt. "Opracowanie nowej odmiany ogórka gruntowego dedykowanego do kiszenia oraz ulepszonej technologii jego uprawy w celu uzyskaniawysokiej jakości, powtarzalnej i wydajnej produkcji w polskich warunkach klimatycznych".

Efekty 
współpracy

83,2 mln zł

wartość projektów

45,5 mln zł

wartość przyznanego dofinansowania 
bottom of page