top of page

REGIS sp. z o.o.

REGISkw.png
Obszarem aktywności REGIS jest branża spożywcza. W portfolio firmy znajdują się marki B2B (Smakovita – dodatki funkcjonalne i smakowe dla branży przetwórstwa mięsnego) i B2C (ACTIVLAB – żywność funkcjonalna i dietetyczna oraz suplementy i odżywki dla osób aktywnych)

Zakres 
współpracy

  • Kompleksowe doradztwo w procesie ubiegania się o dofinansowanie w ramach programu 1.1.1 PO IR szybka ścieżka.

  • Przygotowanie dokumentacji aplikacyjnej dla projektu pt. "Naturalne substancje aromatyczne uzyskane z surowców mięsnych poddanych hydrolizie enzymatycznej".

  • Przeprowadzenie szkolenia przygotowującego do spotkania z panelem ekspertów.

  • Rozliczenie przyznanej dotacji

Efekty 
współpracy

Przekazane przez klienta założenia biznesowe i technologiczne zostały odzwierciedlone w dokumentacji aplikacyjnej, na którą składał się bardzo obszerny wniosek zawierający takie elementy jak analizę przewag technologicznych wraz z planem prac B+R, analizę innowacyjności, analizę rynkowę, analizę opłacalności, analizę potencjału ludzkiego i technicznego oraz budżet. Na podstawie opracowanej dokumentacji spółka REGIS otrzymała decyzję o przyznaniu pełnej wnioskowanej kwoty dotacji.

13,2 mln zł

wartość projektu

7,9 mln zł

wartość przyznanego dofinansowania 
Reprezentowany przez firmę PMG sposób działania, a przede wszystkim zasób wiedzy i zaangażowanie w poznanie specyfiki naszej dzielności oraz znajomość realiów rynkowych sprawiło, że w pełni zaufaliśmy kompetencjom firmy PMG, która odwdzięczyła się doprowadzeniem naszego projektu do sukcesu tj. przyznania dofinansowania w wysokości 7 912 682.20 zł. W oparciu o naszą dotychczasową współpracę z całą pewnością polecamy PMG jako profesjonalnego, godnego zaufania i skutecznego doradcę w pozyskiwaniu dofinansowania na projekty badawczo-rozwojowe”.

Head of R&D Regis sp. z o.o.

bottom of page